Nemáš co ztratit, můžeš jen získat - Z člena pouličního gangu dolarovým milionářem

Stará cena:379.00
Cena:333.00
Kniha bude brzy skladem
odeslat dotaz

Ryan Blair se stal z člena pouličního gangu úspěšným podnikatelem. O své cestě životem z "temné strany" na stranu úspěchu vypraví v této poutavé knize, která si získala mnoho fanoušků po celém světě. (Jak jsem se z člena gangu stal mnohonásobným milionářem a podnikatelem.)

 

Úryvek z předmluvy:

Rayn Blair je tím nejvíce frustrujícím člověkem, se kterým jsem se kdy setkal. Je složitý, plný emocí, mění názory, překrucuje realitu – je pro mě tajemstvím. Navzdory všem jeho výstřednostem mě však naučil víc než kdokoliv jiný na planetě Zemi.

Rayn Blair je současně tím nejvíce inspirujícím člověkem, se kterým jsem se kdy setkal. Je výjimečný a charizmatický, je zapálený pro věc, je otevřenou knihou a snadno se mu odpouští. Proto mě naučil víc než kdokoliv jiný na planetě Zemi.

V této knize svou duši skutečně odkryje. Pro Ryana bylo vždy důležité „obnažit se až na kost“. Ve svém nitru je přesvědčen, že pokud nebude nic skrývat a podělí se o svá nejhlubší a nejtemnější tajemství, lidé ho budou respektovat, budou se od něho učit a budou ho za to milovat. A oni tak činí.

Nemáš co ztratit, můžeš jen získat - Z člena pouličního gangu dolarovým milionářem - Detaily knihy:
Detaily knihy:
AutorRyan Blair
Počet stran218
Rok vydání2014
Typ vazbyBrožovaná
NakladatelImpossible
ISBN978-80-87673-02-7
Nemáš co ztratit, můžeš jen získat - Z člena pouličního gangu dolarovým milionářem - Galerie 4

Zobrazit náhled

Zobrazit náhled