Kontakt

 

O nás

Náš internetový obchod se zaměřuje především na motivační knihy o investování, podnikání, managementu, zvyšování finanční gramotnosti a dalších oblastí osobního rozvoje. Najdete zde knihy autorů jako jsou Robert Kiyosaki, Dale Carnegie, Stephen Covey, Jack Canfield, Donald Trump, Napoleon Hill, Don Miguel Ruiz, Ivo Toman a mnoho dalších za nejvýhodnější ceny na trhu. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se s nimi obrátit na naši emailovou adresu info@motivacniknihy.cz.

 

"Eshop MotivačníKnihy.cz vznikl ve víře, že motivační knihy mohou člověku velmi pomoci v jeho osobním rozvoji, budování kariéry, či podnikatelských záměrech. Pokud budete cokoliv potřebovat, například pomoci s výběrem knihy, neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás!"

 

Marek Míka
majitel eshopu MotivačníKnihy.cz

Email: info@motivacniknihy.cz

Telefon: 778 024 754

Adresa pro reklamace a vrácení knih v zákonné lhůtě: Cihlářská 4044, Chomutov 43003

IČO: 04705521

Číslo účtu pro bezhotovostní platby: 300659659/2010 (Fio banka)

 

Názory našich zákazníků

Ověřeno zákazníky Heuréka

Protože se neustále snažíme zlepšit naše služby, rádi bychom Vás požádali o vyjádření názoru na náš obchod. Budeme rádi, když sdělíte své zkušenosti s nákupem ostatním. Váš názor, společně s vyjádřením ostatních nakupujících, poslouží k vytvoření objektivního hodnocení kvality našich služeb. Poslouží tak dalším nakupujícím při výběru obchodu a zároveň nám umožní zlepšit se v aspektech, které jsou pro Vás důležité.

 

Přidat novou recenzi »

 

Kontaktní formulář