Úvodní strana

Vítejte v internetovém obchodě Motivační Knihy.cz!

Tento internetový obchod se zaměřuje na  nejlepší motivační knihy o investování, podnikání, managementu, zvyšování finanční gramotnosti a dalších oblastí osobního rozvoje. Najdete zde knihy autorů jako jsou Robert Kiyosaki, Dale Carnegie, Stephen Covey, Jack Canfield, Donald Trump, Napoleon Hill, Don Miguel Ruiz, Ivo Toman a mnoho dalších za nejvýhodnější ceny na trhu. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se s nimi obrátit na naši emailovou adresu info@motivacniknihy.cz.

 • Cashflow kvadrant

  Recenze: Cashflow kvadrant

  Psát recenzi knihy Cashflow kvadrant je asi jako psát recenzi na Bibli. Ona to totiž v podstatě Bible svého druhu je - revoluční, převratná, nabízející nové myšlenky a nápady. Co se v knize dozvíte a proč je tak dobrá? Co znamenají čtyři kvadranty na titulní straně? Proč se tato kniha udržela 4 měsíce v žebříčku bestsellerů New York Times? V této recenzi se dozvíte odpovědi na tyto otázky a pokusíme se vám odhalit tajemství, proč jsou někteří lidé bohatí a jiní nikoliv.

 • Investujte do zlata a stříbra

  Recenze: Investujte do zlata a stříbra

  Dnešní recenze se bude týkat další z mnoha skvělých knih, které v našem eshopu můžete nalézt - kniha Investujte do zlata a stříbra, z edice knih Rich Dad, od amerického autora Michaela Maloneyho. Jak už název napovídá, bude se týkat rad a doporučení v oblasti investic do zlata a stříbra. Proč byste měli číst tuto knihu? Protože možná bude přímo zodpovědná za vaše ohromné zbohatnutí v následujících letech.

 • MYSLENIM K BOHATSTVI 200[1].jpg

  Recenze: Myšlením k bohatství

  První z mnoha následujících recenzí, které se budou na našem webu objevovat. A začneme hned od těch nejdůležitějších - dnešní recenze se totiž bude týkat jedné z nejpřevratnějších knih a největšího amerického bestselleru Myšlením k bohatství (ang. Think and Grow Rich) od amerického autora Napoleona Hilla.

 • MYSLETE NA VELKE CILE A DOBRE SE BAVTE 200[1].jpg

  Kniha měsíce září

  Knihou měsíce září se stala nová kniha Donalda Trumpa "Myslete na velké cíle a dobře se bavte". Každý měsíc losujeme jednoho ze zákazníků našeho internetového obchodu, který vyhraje knihu měsíce.

 • aktualita-oficialni-spusteni-eshopu-motivacniknihy.cz.jpg

  Aktualita: oficiální spuštění eshopu MotivačníKnihy.cz

  22. června 2010 jsme spustili novou podobu internetového obchodu o těch nejlepších motivačních knihách. Doufáme, že se Vám náš výběr bude líbit a budete se za námi často vracet pro další nákupy. Protože jenom od nás dostanete ty nejlepší knihy o osobním rozvoji za ty nejnižší ceny na trhu! :-)