Recenze: Myslete na velké cíle a dobře se bavte

Donald Trump je ikona amerického podnikatelského úspěchu. Jeho realitní byznysy generují obrovské toky peněz a poté, co se stal hvězdou pořadu "The Apprentice" (Učeň), se miliony lidí po celém světě učí jeho obchodní a vyjednávací schopnosti. Druhý spoluautor knihy, Bill Zanker, založil vzdělávací společnost The Learning Annex s pěti tisíci dolary. Postupně z ní vytvořil firmu z příjmem pěti milionů ročně. To bylo před tím, než se potkal s Donaldem Trumpem. O třicet měsíců později, když se Zanker naučil myslet ve velkém, začala jeho firma vydělávat stovky milionů ročně a dál se rozrůstá neuvěřitelnou rychlostí.

 

Společně tak představují živé příklady toho, jak myslet ve velkém a jak poznat, kdy je třeba agresivně podpořit své názory bez ohledu na to, co by mohli Vaši oponenti říct. Díky schopnosti myslet ve velkém Vás Trump naučí co je hybná síla (a jak ji využít), jak a kdy se pomstít (a proč je pomsta tak sladká), proč jsou smlouvy tak důležité v obchodním i osobním životě a dozvíte se opravdové příběhy ze života lidí, kteří začali myslet ve velkém (a co se stalo). Dále Donald vysvětluje, proč je velmi důležité, aby Vás bavilo to, co děláte. On například miluje nemovitosti a vše co je s tím spojené - hledání vhodných pozemků, návrhy designů budov, výstavbu a pronájem dalším lidem. Říká o sobě, že je to jeho vášeň, a všem doporučuje, aby následovali svou vášeň. Nikdy se nestanete nejlepší v tom, co Vás nebaví, natož abyste v tom mohli myslet ve velkém. Najděte si něco, co milujete a co byste dělali, i kdybyste za to museli někomu platit, a jděte za tím!

 

Tyto strategie jsou dokázané a vyzkoušené mnoha lidmi před Trumpem i těmi, kteří se rozhodli učit na základě Trumpovy knihy a dosáhli úspěchu ve svém životě. Všichni tito lidé se kdysi ocitli na dně a měli pocit, že se proti nim spikl celý svět. Oni však věděli, že neúspěch je nutnou součástí každého velkého úspěchu a proto jim schopnost myslet ve velkém pomohla vystoupat do závratných výšin úspěchu. A tuto schopnost si můžete osvojit i Vy!

 

 

Kniha Myslete ve velkém a dobře se bavte je skladem a stojí pouhých 228 kč.