Cesta k úspěchu na burzovních trzích

Stará cena:299.00
Cena:259.00
Kniha bude brzy skladem
odeslat dotaz

Kniha Cesta k úspěchu na burzovních trzích je překladem nejpopulárnější z knih světového experta na burzovní trhy, Steva Nisona, The Candlestick Course. Dozvíte se v ní vše potřebné, abyste mohli úspěšně obchodovat na akciových i komoditních burzách s využitím svíčkových grafů. To vše na mnoha praktických ukázkách a bez zbytečné omáčky.

Různé typy svíček, svíčkové formace a analýza burzovních grafů, to jsou klíčová témata, jimž se tato fenomenální kniha věnuje. Steve Nison v ní poprvé odhalil nejjemnější nuance svíčkových grafů tak, jak s nimi pracují největší experti přímo na burzovních parketech.

Steve Nison patří k předním světovým obchodníkům na oblast burzovních trhů. Jeho expert na práci s cenovým grafem a vývojem svíčkových formacích na burzovních grafech si získal pozornost mnoha lidí i médií z celého světa. Jeho knihy patří k nejpřekládanějším bestsellerům z oblasti burzovních trhů a jsou pokládány za základní pilíř studia obchodování na burze.

V této knize, která je překladem nejpopulárnější z Nisonových knih „The Candlestick Course“, se dozvíte vše potřebné, abyste mohli úspěšně obchodovat na akciových i komoditních burzách s využitím svíčkových grafů. To vše na mnoha praktických ukázkách a bez zbytečné omáčky.

Staňte se i vy burzovním expertem!

Cesta k úspěchu na burzovních trzích - Detaily knihy:
Detaily knihy:
AutorSteve Nison
Počet stran228
Rok vydání2013
Typ vazbyBrožovaná
NakladatelImpossible
ISBN978-80-87673-00-3
Cesta k úspěchu na burzovních trzích - Galerie 4

Zobrazit náhled

Zobrazit náhled

Zobrazit náhled

Zobrazit náhled