6 motivačních knih pro podnikatele

Koňská dávka motivace pro podnikatele! Nechte si poradit od těch nejlepších a načerpejte novou inspiraci pro své podnikání.

Nejslavnější kniha amerického prezidenta

Umění udělat dohodu

Donald Trump
Ukázka jednoho pracovního týdne Donalda Trumpa. Velmi inspirativní kniha o jeho životě, diplomatických a vyjednávacích schopnostech. Donald Trump vyjmenovává základní prvky správného obchodu, popisuje své dospívání a pak už se věnuje jednotlivým obchodům, aby na nich ukázal umění udělat dohodu - od koupě domů v Cincinnati, přes osamostatnění na Manhattanu a prosazení stavby Konferenčního centra pro New York, stavbu Trumpovy věže, úspěch v kasinovém podnikání, vlastnictví klubu amerického fotbalu až po hádky s městskou byrokracií o nejprestižnější projekt s nejvyšší budovou světa.
Cena: 236 kč

Pozvedněte svou firmu na novou úroveň

Jak z dobré firmy udělat skvělou

Jim Collins
Jedinečná kniha, které se ve světě prodalo již přes 3 miliony výtisků, ukazuje, čím se liší firmy, které se z průměrných vyhouply mezi nejlepší. Autor se svým týmem zkoumal, proč některá společnost nabrala skvělý výkon, zatímco jiná zůstala jen dobrá. Prozkoumali hory dat týkající se společností, jejich postupů a výsledků a stanovili klíčové faktory úspěšnosti - proč některé firmy udělají velký skok vpřed, a jiné nikoliv. Výsledky překvapí mnoho čtenářů a osvětlí prakticky každou oblast manažerské strategie a praxe.
Cena: 378 kč

Ideální pro začínající podnikatele

Co máte vědět, než začnete podnikat

Robert Kiyosaki
V této knize Robert hovoří o svých úspěších i neúspěších a o tom, co se naučil ze svých chyb. Poradí vám v situaci, chcete-li dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Otravuje vás přijímat rozkazy šéfa? Unavuje vás pořád jen pracovat a nic z toho nemít? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? … pak je tato kniha pro vás! Pomůže vám totiž stát se úspěšnými podnikateli.
Cena: 255 kč

Rozjeďte svůj vlastní start-up

Umění rozjezdu

Guy Kawasaki

Guy Kawasaki je rizikový kapitalista ze Silicon Valley, o kterém Ondřej Bartoš v předmluvě této knihy napsal: "...zásadně mě ovlivnil v mém profesionálním životě, díky němu jsem začal organizovat Bootcampy pro české podnikatele a díky němu jsem se snad nakonec stal venture kapitálovým investorem...".

Ve své knize velmi jednoduše vysvětluje, jak správně rozjet firmu a změnit svět. Guy zcela jednoznačně vyniká ve třech hlavních věcech: jednoduchost, srozumitelnost a zábavnost. U čtení jeho řádek se dozvíte mnohá moudra, ale občas se u nich i nesmírně zasmějete. Vtipné historky a zážitky zkušeného rizikového kapitalisty ze Silicon Valley totiž lemují celou knihu.

Cena: 255 kč

Naučte se vést obchodní tým

Jak vytvořit obchodní tým, který je úspěšný a vítězný

Singer Blair
Bohatý táta říká: "Obchod a investování jsou týmové sporty." Tato nová kniha od Blaira Singera navazuje na jeho předchozí "Nestaňte se uštvaným obchodníkem" a je především o tom, jak vytvořit vítězný obchodní tým, jak vést lidi a jak stanovovat poslání. Také vám pomůže získat ty správné hráče do vašeho týmu, ukáže jak udělat z obyčejných lidí vítěze, co jsou zásady cti a proč je musíte mít a spoustu dalších zajímavých věcí, které potřebuje každý opravdový leader.
Cena: 194 kč

Dva muži - jedno poselství

Proč chceme, abyste byli bohatí

Donald Trump a Robert Kiyosaki

Svět stojí před mnoha náročnými úkoly a jeden z nich se týká financí. Mentalita dělání si nároků na pomoc se stala epidemií. Stále více lidí očekává od svých zemí, zaměstnavatelů nebo rodin, že se o ně postarají. Donald Trump a Robert Kiyosaki, oba úspěšní obchodníci, jsou přímo předurčeni k tomu, aby spojili své síly a pomohli tyto úkoly zvládnout.

Jsou přesvědčeni, že peněžní problémy nemůžete vyřešit pomocí peněz. S peněžními problémy si poradíte jen díky finančnímu vzdělání. Trump a Kiyosaki vás chtějí naučit jak zbohatnout. Každý z nich by dokázal napsat knihu na toto téma sám, ale rozhodli se napsat ji společně, protože sdílejí stejnou vášeň pro vzdělání a touhu zdůrazňovat význam finanční gramotnosti.

Cena: 271 kč


Nebo si vyberte z dalších 400 skvělých knih na www.MotivačníKnihy.cz